חדשות

 

  

הזמינו את להקת סול
לאירוע בלתי נשכח,

אירוע של קצב,
שמחה ואנרגיה!

לפרטים נוספים
צרו עימנו קשר, לחצו כאן

Belly Samba
 

ברוש יערה, יוצרת ומפתחת ה- Belly Samba, מזמינה אתכם להכיר סגנון ריקוד ייחודי בו נפגשות השמחה של הסמבה הברזילאית עם הפלפל הים תיכוני של ריקודי הבטן.

סיפור האהבה של יערה עם הסמבה הברזילאית בפרט והתרבות הברזילאית בכלל החל בברזיל לפני כ 10 שנים, מאז מופיעה יערה בכל רחבי הארץ, מלמדת ומעבירה סדנאות למגוון גדול של יעדים.
מתוך האתגר ללמד סמבה קהל ישראלי נולד מחקר העוסק בהבנה מעמיקה של התנועה האנושית, שליטה בכל שריר ואיבר וגילוי קשת היכולות הגופניות.
כאשר לפני מספר שנים נחשפה בצורה מקצועית אל ריקודי הבטן, מצאה יערה נקודות מפגש רבות בין הסמבה לריקודי הבטן וכך עם הזמן פרץ מגופה סגנון ריקוד חדש: Belly Samba


Belly Samba זהו ריקוד המשלב שני עולמות מלאי תשוקה וקסם ויוצרים ריקוד שמח ואצילי. טכניקה משולבת של תנועות אגן מסגנונות ריקוד ברזילאי והמחול המזרחי יוצרת מחול מיוחד המדגיש את הנשיות כקשת של ניגודים; חזקה אך עדינה, שמחה אך מסתורית, אצילית ורכה.


הופעת Belly samba  בהרכב של רקדנית סולנית או מספר רקדניות מקצועיות המציגות מופע הרמוני לצלילי מוזיקה קצבית ומיוחדת, מוזיקה המשלבת מקצבים מזרחיים ותיפופי דרבוקה עם קצב הסמבה והתופים הברזילאיים.
הרקדניות מרהיבות בתלבושות ססגוניות בעיצוב אישי, מראה הסוחף את קהל הצופים לרגעי פנטזיה מעולמות אחרים.


להקת סול מופיעה בכל אירוע, אישיים ועסקיים, ומציעה לכם מופע מרשים המזמין את הצופה לחוויה מעוררת חושים שסוחפת לרגע קסום, למציאות שהיא חלום.

הזמינו את להקת סול להופעת Belly Samba  (היחידה מסוגה בארץ) לאירוע בלתי נשכח,
אירוע של קצב, שמחה ואנרגיה
לפרטים נוספים צרו עימנו קשר, לחצו כאן.

 

אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל נבנה על ידי "חוג" אתר החוגים