חדשות

 

  

הזמינו את להקת סול
לאירוע בלתי נשכח,

אירוע של קצב,
שמחה ואנרגיה!

לפרטים נוספים
צרו עימנו קשר, לחצו כאן

אודות
 

להקת סול הינה להקת אירועים מקצועית ואיכותית המופיעה בכל שמחה ואירוע, הופעות הלהקה הן בהשראת מופעי קברט גרנדיוזיים המוצגים ברחבי העולם.
ההופעה מותאמת לצרכיו האישיים של כל לקוח ולאופיו של האירוע.


להקת סול בהנהלת יערה ברוש, רקדנית, כאורוגרפית ומורה למחול, הוקמה מתוך הצורך להעשיר את האירועים בארץ בהופעות ריקוד מרשימות ברמה מקצועית גבוהה.


יערה ברוש, רקדנית מזה 25 שנה, בעלת שנים של ניסיון בימתי בארץ ובחו"ל. התחילה את דרכה בעולם הבלט הקלאסי שהעניק לה יסודות ריקוד חזקים. כבוגרת נחשפה יערה אל קצב הסמבה בברזיל, במהלך מספר ביקורים התמחתה בריקודים ברזילאיים והצטרפה כרקדנית ללהקות הברזילאיות המובילות בארץ.
שנים של הופעות גרמו ליערה להחליט כי יש למסד את התחום כנישה אומנותית וכמורה ומדריכה מנוסה להכניס את הדגשים הייחודים לה אל תוך ההופעה, מכאן נולד הצורך להקים להקה ייחודית, המביאה את האמנות אל הקהל, להקה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.


חזון:
הצגת מופע מרשים המזמין את הצופה לחוויה מעוררת חושים שסוחפת לרגע קסום, למציאות שהיא חלום.


דרך להשגת החזון- להקת סול:
# רקדניות מקצועיות בעלות הכשרה הניתנת בין השאר כחלק מתוכנית ההכשרה הייחודית של הלהקה.
# עיצוב תלבושות אישי והקפדה על יצירת תלבושות מקוריות מהחומרים האיכותיים ביותר, בתלבושות שלנו הרקדניות זוהרות ועוצרות נשימה.
# נהלי עבודה יעילים וברורים מול הלקוח, אנו בלהקת סול עובדים עבור הלקוח ולא להיפך, לכל לקוח הרצונות המיוחדים שלו ועל כן אנו מתאימים את המופע כמו כפפה לדרישות הלקוח בשירות יעיל ברור ואישי חשוב לנו להבטיח את הצלחת האירוע שלכם.


להקת סול מופיעה באירועים אישים כגון: חתונות, בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת וכמו כן באירועים עסקיים כגון: ימי כיף לעובדים, מסיבות חברה, כנסים, תערוכות, אירועי יוקרה ואירועים נוספים.


ברפרטואר הלהקה אטרקציות לאירועים במספר סגנונות:

הופעות ברזילאיות: רקדניות סמבה, אמני קפואירה ומתופפים ברזילאיים (לחץ כן לפירוט)
רקדניות בטן
רקדניות טרייבל פיוז'ן

הזמינו את להקת סול לאירוע בלתי נשכח,
אירוע של קצב, שמחה ואנרגיה
לפרטים נוספים צרו עימנו קשר,
לחצו כאן.

 

אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל נבנה על ידי "חוג" אתר החוגים